Sinterklaasweek bij DOS

Deze hele week stonden de lessen in het teken van Sinterklaas, Pieten, kadootjes en pepernoten. 

De kleuters hadden vorige week al Pietengym gedaan en een echt pietendiploma verdiend, doordat ze al heel goed konden klimmen op de daken, kadootjes konden gooien in de schoorsteen en konden balanceren op het dak. 

Op maandag hadden de meiden uit groep 7 en 7-8 pietengym! Ze waren enthousiast met pakjes aan het slepen en daarna nog met apenkooien. Na al dat sporten nog even genoten van heerlijke kruidnoten!

Op woensdagavond zijn er Pieten langs geweest bij DOS. De Pieten waren door Sinterkaas gestuurd, omdat ze te vaak van het dak af vielen. Ze moesten oefenen met klimmen en balanceren. De Pieten konden veel leren van alle turnmeisjes. Het waren hele gezellige pietenlessen. Meer foto’s van deze lessen zijn te vinden onder ‘afbeeldingen’.

Op vrijdagochtend waren de allerkleinsten aan de beurt. Samen met hun ouders hadden ze een hele gezellige pieten-peuter-gym, waar veel werd geklommen en gesprongen en natuurlijk gingen ook daar de kadootjes door de schoorsteen.

We kunnen terugkijken op een hele sportieve en gezellige week. We zijn blij met alle leiding en assistenten die zich hier weer extra voor hebben ingezet!